4 yıl önce, 11 Ekim 2014’te beni de prenses yapmıştınız. Üzerinden geçen 4 yılda her fotoğraflarıma baktığımda ‘İyi ki’ diyorum. Siz bir sanatçısınız. İşinizin de ehli… Bu vesileyle tekrar teşekkür derim, iyi ki varsınız.

Arzu F

Özge Hanım, kına elbisemi sizde yaptırmıştım ve teslim alırken orada olmadığınız için denemeden almıştım. Telefonla ulaşıp neden denemeden aldığımı sormuştunuz. İnanın, bu süreçte işini bu denli özenle yapan birini daha görmedim. Sizi tebrik ediyorum. Eminim ki bu başarınızın altında işinize göstermiş olduğunuz özen yatıyor.

Burcu S

Gelinliğimi hayalimdekinden çok daha güzel yapan size ve ekibinize çok teşekkür ederim. Emeğinize ve o güzel kalbinize sağlık…

Nilüfer G.

Herkes gelinliğime hayran kaldı. Başta Özge Hanım’a olmak üzere tüm ekibine çok teşekkür ediyorum. İyi ki sizi tercih etmişim. Hayal ettiğimden de güzel oldu.

Sedef Y

White House Moda Evi 20 yılı aşkın süredir podyumları, ünlüleri ve sokakları etkilemeye devam ediyor

Hemen Randevunu Oluştur!

White House by Özge Yılmaz

Podyumlarda klasikleşmiş beyaz gelinliğe alternatif olarak çok cesur gelinlik modelleri ve renkleri göreceğiz. Birbirinden ışıltılı, swarovski ve kristal taşlarla bezenmiş salon gelinliklerinin yanı sıra, kumsal ve kır düğünü yapacak gelin adayları için de salaş, helen tarzı ve yine ışıltılarla süslenmiş ipek kumaştan etekler karşımıza çıkıyor.

2019 yılının ilkbahar/yaz kreasyonlarında geometrik desenler ve 3 boyutlu çiçeklerle karşımıza çıkan gelinlikler, sonbahara doğru yerini uzun, gösterişli duvaklar ve abartılı gelinliklere bırakacak. 2019 gelinlik modelleri arasında özellikle transparan gelinlik trendlerini görmeye hazır olabilirsiniz.

Derin V yakaların, ince ip askıların, transparan bedenlerin, ten görünümlü kumaşların yer aldığı modeller 2019 yılına damga vuracak.

Siz de White House Moda Evi’nin mutlu gelinleri arasına girmek istiyorsanız, hemen randevunuzu oluşturun