• Sale!
  Sold as a set of 3. Small Size: 20 cm, Medium Size: 25 cm, Large Size 30 cm It is 100% ceramic production. It arrives properly with the right packaging. There is a 100% money back guarantee. Our 3 ceramic coated sets, which will complete the elegance of the living room cabin, hall and lobby, are hand painted. You can also use it with your artificial flowers on shelves, units and showcases.
 • Bakırköy'ün en köklü moda evi White House güvencesiyle gönderilmektedir. Uzun süredir yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin online gelinlik siparişlerini sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Yeni sezon gelinlikler arasında yer alan modelimiz vücudu bele kadar sıkıca sararak basen kemiğinden itibaren kabarmaktadır. Prenses gelinlik modelidir. Dantel detaylı fırfır eteklidir. Kedi kulağı yaka tipine sahiptir. İp askılıdır. Dantel ve tül karışımı kumaştan üretilmiştir. 36, 38 ve 40 beden için uygundur. İsteğe göre 1 veya 2 tarlatanla giyilebilir. İsteyen müşterilerimiz mağazamızda ücretsiz tadilat yaptırabilir. İstanbul dışındaki müşterilerimize ise video konferans ile destek sağlamaktayız.
 • Bakırköy'ün en köklü moda evi White House güvencesiyle gönderilmektedir. Uzun süredir yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin online gelinlik siparişlerini sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Yeni sezon gelinlikler arasında yer alan modelimiz vücudu bele kadar sıkıca sararak basen kemiğinden itibaren kabarmaktadır. Prenses gelinlik modelidir. Pilikaşeli ve saten eteklidir. Dantel kullanılmıştır. Sırtı ipli olduğu için 36, 38 ve 40 beden için uygundur. V yakadır. İsteyen müşterilerimiz mağazamızda ücretsiz tadilat yaptırabilir. İstanbul dışındaki müşterilerimize ise video konferans ile destek sağlamaktayız.
 • Bakırköy'ün en köklü moda evi White House güvencesiyle gönderilmektedir. Uzun süredir yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin online gelinlik siparişlerini sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Yeni sezon gelinlikler arasında yer alan modelimiz vücudu bele kadar sıkıca sararak basen kemiğinden itibaren kabarmaktadır. Prenses gelinlik modelidir. Pilikaşeli ve komple işlemelidir. Kare yaka tipine sahiptir. Sırtı ipli olduğu için ayarlanabilir ve 36, 38 ve 40 bedene uygundur. İsteyen müşterilerimiz mağazamızda ücretsiz tadilat yaptırabilir. İstanbul dışındaki müşterilerimize ise video konferans ile destek sağlamaktayız.
 • Bakırköy'ün en köklü moda evi White House güvencesiyle gönderilmektedir. Uzun süredir yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin online gelinlik siparişlerini sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Yeni sezon gelinlikler arasında yer alan modelimiz vücudu bele kadar sıkıca sararak basen kemiğinden itibaren kabarmaktadır. Prenses gelinlik modelidir. Sırtı ipli olduğu için ayarlanabilir ve 36, 38, 40 bedene uygundur. Dantel ve saten karışımı kumaştan üretilmiştir. Krem rengidir. İsteyen müşterilerimiz mağazamızda ücretsiz tadilat yaptırabilir. İstanbul dışındaki müşterilerimize ise video konferans ile destek sağlamaktayız.
 • Bakırköy'ün en köklü moda evi White House güvencesiyle gönderilmektedir. Uzun süredir yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin online gelinlik siparişlerini sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Yeni sezon gelinlikler arasında yer alan modelimiz vücudu bele kadar sıkıca sararak basen kemiğinden itibaren kabarmaktadır. Prenses gelinlik modelidir. Krem rengidir. Grenli ve pulludur. Lez üzerine gümüş dantellidir. Düşük omuzludur. Carmen tipi yakaya sahiptir. Sırtı ipli ve ayarlanabilir olduğu için 36, 38 ve 40 bedene uygundur. İsteyen müşterilerimiz mağazamızda ücretsiz tadilat yaptırabilir. İstanbul dışındaki müşterilerimize ise video konferans ile destek sağlamaktayız.
 • Bakırköy'ün en köklü moda evi White House güvencesiyle gönderilmektedir. Uzun süredir yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin online gelinlik siparişlerini sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Yeni sezon gelinlikler arasında yer alan modelimiz vücudu bele kadar sıkıca sararak basen kemiğinden itibaren kabarmaktadır. Prenses gelinlik modelidir. Kristal, gümüş ve beyaz detayların bulunduğu komple swarovski işlemelidir. Kasnak işlemesi yapılmıştır. V yaka tipine sahip askılı bir modeldir. Dantel ve tül karışımı kumaş kullanılmıştır. Sırtı ipli olduğu için ayarlanabilir ve 36, 38, 40 bedene uygundur. İsteyen müşterilerimiz mağazamızda ücretsiz tadilat yaptırabilir. İstanbul dışındaki müşterilerimize ise video konferans ile destek sağlamaktayız.
 • Bakırköy'ün en köklü moda evi White House güvencesiyle gönderilmektedir. Uzun süredir yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin online gelinlik siparişlerini sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Yeni sezon gelinlikler arasında yer alan modelimiz şıklığın ve rahatlığın ön planda tutulduğu salaş kesim tarzına sahip olan helen gelinlik modelidir. Helen gelinlik modelleri genellikle tüm vücut tipleri için uygulanabilir. Payet işlemeleri bulunan bu gelinlik modelimiz sırtı ipli olarak ayarlanabildiği için 36, 38 ve 40 beden için uygundur. V yaka kesimine sahiptir. Dantel ve tül karışımı kumaş kullanılmıştır. İsteğe göre tarlatansız, 1 veya 2 tarlatanlı olarak giyilebilir. İsteyen müşterilerimiz mağazamızda ücretsiz tadilat yaptırabilir. İstanbul dışındaki müşterilerimize ise video konferans ile destek sağlamaktayız.
 • Bakırköy'ün en köklü moda evi White House güvencesiyle gönderilmektedir. Uzun süredir yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin online gelinlik siparişlerini sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Genellikle tüm vücut tipleri için uygulanabilir Helen gelinlik modelidir. Düşük omuzlu tasarımı ile dikkat çeken bu model dantel işlemelere sahiptir. Şıklığın ve rahatlığın ön planda tutulduğu modelimiz Carmen yaka olarak tasarlanmıştır. Sırtı ipli olduğu için 36, 38 ve 40 bedene göre rahatlıkla giyilebilir. Dantel ve tül karışımı kumaşlar kullanılmıştır. İsteğinize göre tarlatansız, 1 veya 2 tarlatanlı olarak giyilebilir. İsteyen müşterilerimiz mağazamızda ücretsiz tadilat yaptırabilir. İstanbul dışındaki müşterilerimize ise video konferans ile destek sağlamaktayız.
 • Bakırköy'ün en köklü moda evi White House güvencesiyle gönderilmektedir. Uzun süredir yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin online gelinlik siparişlerini sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Şıklığın ve rahatlığın ön planda tutan gelin adaylarının ilk tercihi olan helen gelinlik modelidir. Dantel işlemeli olarak üretilmiştir. Sırtı ipli olduğu için 36, 38 ve 40 bedene uygundur. Kalp yakadır. Dantel ve tül karışımı kumaş kullanılmıştır. İsteğe göre tarlatansız, 1 veya 2 tarlatanlı olarak kullanılabilir. İsteyen müşterilerimiz mağazamızda ücretsiz tadilat yaptırabilir. İstanbul dışındaki müşterilerimize ise video konferans ile destek sağlamaktayız.
 • Bakırköy'ün en köklü moda evi White House güvencesiyle gönderilmektedir. Uzun süredir yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin online gelinlik siparişlerini sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Yeni sezon gelinlikler arasında yer alan modelimiz komple işlemelidir. Şıklığın ve rahatlığın ön planda tutulduğu helen gelinlik modelidir. Sırtı ipli olarak ayarlanabildiği için 36, 38 ve 40 bedene uygundur. V yaka olarak tasarlanmıştır. Dantel ve tül karışımı kumaş kullanılmıştır. İsteğe göre tarlatansız, 1 veya 2 tarlatanla giyilebilir. İsteyen müşterilerimiz mağazamızda ücretsiz tadilat yaptırabilir. İstanbul dışındaki müşterilerimize ise video konferans ile destek sağlamaktayız.
 • Bakırköy'ün en köklü moda evi White House güvencesiyle gönderilmektedir. Uzun süredir yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin online gelinlik siparişlerini sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Yeni sezon gelinlikler arasında yer alan modelimiz düşük omuzlu olarak tasarlanmıştır. Şıklığın ve rahatlığın ön planda tutulduğu genellikle tüm vücut tiplerine uygun olan Helen gelinlik modelidir. Gümüş rengi işlemeli dantellerin bulunduğu bu modelde carmen yaka kullanılmıştır. Sırtı ipli olduğu için 36, 38 ve 40 bedene uyumludur. Etek ucu grenli ve akıtma desenlidir. İsteğe göre tarlatansız, 1 veya 2 tarlatanlı olarak giyilebilir. İsteyen müşterilerimiz mağazamızda ücretsiz tadilat yaptırabilir. İstanbul dışındaki müşterilerimize ise video konferans ile destek sağlamaktayız.

Başlık

Go to Top