Hemen Ara! 0(212)6605631
info@whitehousemodaevi.com

White House by Özge Yılmaz 2019 kreasyonuyla 2 Şubat Cumartesi günü Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda...

Loading...
Hakkımızda2019-01-14T20:38:20+00:00
SEKTÖRÜN LİDER FİRMASI

White House Moda Evi 20 yılı aşkın süredir podyumları, ünlüleri ve sokak modasını etkilemeye devam ediyor

Created by Özge Yılmaz

Sevgili gelinlerim…

White House Moda Evi olarak 20 yılı aşkın bir süredir sizlerin rüya gibi bir gece geçirmesi için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Özel günlerinizin sorunsuz geçmesi bizim için yetmez… Bütün gece bir yıldız gibi ışıl ışıl parlamalısınız.

2017 yılında hizmet yelpazemizi genişleterek artık kına, kaftan, organizasyon gibi tüm süreçlerinizde yanınızda olmaya özen göstermekteyiz. White House Moda Evi, White Love Organizasyon, J Kaftans gibi sektörde kendini ispatlamış firmalarla yaptığımız işbirlikleri ile baştan sona kusursuz bir gece vaadediyoruz.

4 yıl önce, 11 Ekim 2014’te beni de prenses yapmıştınız. Üzerinden geçen 4 yılda her fotoğraflarıma baktığımda ‘İyi ki’ diyorum. Siz bir sanatçısınız. İşinizin de ehli… Bu vesileyle tekrar teşekkür ederim, iyi ki varsınız.

Arzu F

Özge Hanım, kına elbisemi sizde yaptırmıştım ve teslim alırken orada olmadığınız için denemeden almıştım. Telefonla ulaşıp neden denemeden aldığımı sormuştunuz. İnanın, bu süreçte işini bu denli özenle yapan birini daha görmedim. Sizi tebrik ediyorum. Eminim ki bu başarınızın altında işinize göstermiş olduğunuz özen yatıyor.

Burcu S

Gelinliğimi hayalimdekinden çok daha güzel yapan size ve ekibinize çok teşekkür ederim. Emeğinize ve o güzel kalbinize sağlık…

Nilüfer G.

Herkes gelinliğime hayran kaldı. Başta Özge Hanım’a olmak üzere tüm ekibine çok teşekkür ediyorum. İyi ki sizi tercih etmişim. Hayal ettiğimden de güzel oldu.

Sedef Y

Siz de White House Moda Evi’nin mutlu gelinleri arasına girmek istiyorsanız, hemen randevunuzu oluşturun